Kriolipoliza
Bielsko-Biała


Lipocryo

W gabinecie kosmetycznym Estelium wykonywana jest również nowoczesna, przynosząca oszałamiające rezultaty kriolipoliza. Bielsko-Biała stanowi lokalizację naszej siedziby, gdzie przeprowadzamy efektywne i bezpieczne zabiegi przy użyciu innowacyjnego urządzenia medycznego LipoCryo o rewelacyjnym działaniu odchudzającym. Dzięki tego rodzaju zabiegu, po upływie około 6 tygodni można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej aż o 25-45%.

Nieinwazyjność

Warto wiedzieć, że technika ta jest nieinwazyjna i nie powoduje bólu, więc od razu po wizycie w gabinecie można powrócić do normalnego trybu życia, jako że czas na rekonwalescencję nie jest konieczny.

Efekty odchodzające

Kriolipoliza pozwala osiągać niezwykłe efekty odchudzające, ponieważ wykorzystuje naturalny fakt, że komórki tłuszczowe wykazują o wiele większą wrażliwość na niskie temperatury niż inne, otaczające je tkanki. Urządzenie LipoCryo poddaje je więc działaniu zimna (2,8 – 3,2°C), co powoduje ich obumieranie, czyli apoptozę. Później zostają one z czasem odprowadzane przez układ limfatyczny z organizmu podczas procesów metabolicznych. Kontrolowana niska temperatura pozwala znacząco zredukować ilość komórek tłuszczowych, bez naruszenia tkanki mięśniowej czy nerwowej.

Miejsca wykonywania

Kriolipolizę wykonuje się w obrębie brzucha, ramion, karku, pleców, łydek, ud, a nawet blizn pozostałych po przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Zabieg trwa zazwyczaj 35-45 minut i w zależności od grubości tkanki tłuszczowej, może wymagać powtórzenia w celu uzyskania upragnionego rezultatu lub też zakończyć się na jednorazowej wizycie.